2014 m. liepos 28 d., pirmadienis

DYZELIŲ ČIPAVIMO PASLAPTYS

DYZELIŲ ČIPAVIMAS KAUNE - KELETAS SAKINIŲ APIE TAI, KO NEŽINO NIEKAS

Daugelis vairuotojų anksčiau ar vėliau pamąsto kaip padidinti variklio galingumą. Dalis iš jų, sėda prie kompiuterio ir nusprendę pačipuoti variklį pradeda specialistų paieškas. Ieškodami, kas geriausiai čipuoja automobilius, dažnas sėdintis už vairo... chip tiuningo atsisako.


Autodiagnostika - chip tiuningas ir visa tiesa apie tai kas yra variklio galios didinimas >>>

Blogi atsiliepimai - kur slypi tiesa? Ir kas dėl to kaltas?

Paklausite kodėl? Atsakymas yra. Ir jis gana paprastas. Atsiliepimai ir dar kartą atsiliepimai. Kas įdomiausia, tai - kad  blogi atsiliepimai apie "Engine Chip Tuning "paslaugas dažnai yra tikra tiesa.

Kas dėl to kaltas? Deja dažniausiai ir viena ir kita pusė. Ir deja tai įvyksta ne iš blogos valios, o paprasčiausio nežinojimo arba nenorėjimo žinoti apie savo automobili daugiau nei reikėtų. Hmm... Įdomus čia sakinys susidėliojo.

Pabandysiu paaiškinti išsamiau- čipavimo kaina ir kokybė bei informacija nuo A iki Z. 


Šioje vietoje yra 4 pagrindiniai niuansai, dėl kurių vairuotojai dažnai vartoja tokį išsireiškimą, kaip antai " Iš viso čipo gavosi ne kas kita, kaip tik didelis "Š"
  • A. Tie, kas nori pasididinti variklio galingumą pamiršta įvertinti savo automobilio būklę bent jau paprastos autodiagnostikos metodu (plačiau >>>)

  • B. Tie, kas atlieka Chip tiuningą varikliui, suteikia per mažai informacijos, apie tai kaip pasikeis čipuoto automobilio variklio darbas ir ko reiktų saugotis, kad nesugadinti
  • gero automobilio

  • C. Nepatikima įranga arba internetiniai failai, kurie gali "nužudyti ECU" pagrindinį automobilio valdymo bloką - kompiuterį, bet kuriuo metu

  • D. Meistrai, kurie neseniai išmoko truputį pačipuoti, truputį patiuninguoti ir t.t.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na, o dabar apie viską plačiau:

Pradėkime nuo punkto "A ir B". Daugelis dar iki šiandien tebegalvoja, kad chipavimas gali pribaigti mašinos variklį. Čia yra dalis tiesos. Bet atkreipkite dėmesį - tik dalis.

Čipavimas - tai nepasiruošimas "Raliui"

Visi pamiršta vieną svarbų dalyką - tai kaip keičiasi vairavimo maniera, pajautus didesnę variklio galią. Dažniausiai vairuotojo koją spaudžia akseleratorių taip, kad tokio krūvio neatlaikytų ilgai net naujas variklis. Tai yra turbūt pati didžiausia klaida, kuri įtakoja variklio tarnavimo resurso sumažėjimą. Todėl spausdami "gazą" prisiminkite, kad jūsų varikliukas nėra amžinas.

Chip tiuningo matematika

Kitas reikalas, jeigu planuojate variklio galingumo didinimą išnaudoti racionaliai. Turėtumėte žinoti, jog iš mechanikos pusės žiūrint, pakoreguota variklio valdymo programa atlieka keletą pagrindinių funkcijų - iš to paties kuro kiekio sugebama išgauti daugiau galios. O tai reiškia daugiau nuvažiuotų kilometrų. Arba dar aiškiau - variklio darbas atliekamas ekonomiškiau.

Gamyklinė variklio valdymo programa : prieš ar už?

Šiuo atveju, kuras kuris patenka į degimo kamerą sudeginamas geriau nei su standartine variklio valdymo programa. Ir tie, kas truputį susigaudo varikliuose, nuo senų laikų žino, kad blogai uždegamas kuro mišinys yra pats didžiausias priešas varikliui.

Reziumuojant šiuos faktus, galima padaryti keletą išvadų: ...

Skambinkite (višutiniame meniu yra kontaktai) arba laukite straipsnio tęsinio...

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą