2015 m. gegužės 20 d., trečiadienis

CHIP TUNING MĖNESIO AKCIJA


Dyzelinių variklių galios didinimas nuo 199,- iki 99,- Eurų.  Negalintiems savo automobiliui skirti tokios sumos, visada padėsime rasti sprendimą... kaip atlikti chiptiuningą pigiau. Skambinkite dabar, gal kaip tik šiandien tai padarysime pigiau...

 

Taigi, mielieji mūsų kolegos, partneriai ir visi, kas nors kartą yra pasvajojęs apie Chip Tiuningą. Gal but šiandien turite galimybę pakoreguoti savo automobilio variklio darbą už itin patrauklią kainą.

Kokiems automobiliams atliekame čipavimą?

Visiems Vokiškiems, Prancūziškiems automobiliams, kurių gamybos metai prasidėjo nuo 1994, padidinsime variklio galingumą iki maksimaliai protingos ribos.

Kas yra maksimaliai protinga riba variklio darbo korekcijoje?


Tai reiškia, kad su mūsų sukurtais variklio galios didinimo algoritmais niekada "neužmušite" savo automobilio variklio. Nebent tai darysite sąmoningai. Nors retai, bet tokių vairuotojų pasitaiko, deja ...

Ar žinote, kad čipavimas čipavimui nelygus? Apie tai skaitykite čia: Ecotiuningas - http://www.chiptiuningas.lt/2013/08/chip-tuning-kaune-vilniuje-ecotuningas.html Sužinosite, ką tai reiškia, nes niekas apie dar niekur nerašė...

Kodėl nenaudojame Stendo matuojančio variklio galią po čipavimo?

Pirma: 

Šiandien išduosime keletą pagrindinių niuansų apie visą Chip tiuningo procesą. Taip jums leisime suprasti, kad tai tik papildomas malonumas klientui, kuris visada turi savo kainą. Ir ši kaina visada įtraukiama į galutinę sąskaitą už atliktą darbą.

Antra: 

Mes puikiai žinome, kad beveik visi rinkoje esantys stendai (skirtingų gamintojų) nerodys idealiai to paties rezultato. Visada bus paklaida. Vienas stendas rodys didesnį nuokrypį, kitas mažesnį. Tačiau tai visiškai ne problema, nes stendo matavimas nieko nereiškia. Svarbiausia jūsų automobilio variklio ekonomija ir ilgaamžiškumas, kurio neįtakoja jokie fiziniai mechaniniai matavimai.

Trečia: 

Stendas reikalingas tiems, kurie nusipirkę internete variklio galios didinimo algoritmą, nori pasitikrinti, ar padidintas galingumas nebus "slapta mirtis" automobilio varikliui.

Ketvirta: 

Su mūsų kurtais algoritmais tokių problemų išvengsite vien todėl, kad koreguodami ECU valdymo bloką, mes patys apskaičiuojame ir koreguojame  būsimą galingumą. Taip užkirsdami kelią greitam variklio išėjimui iš rikiuotės.

Kodėl mūsų paslaugų kaina kartais atrodo per pigi?

  • Visų pirma pradėkime nuo to, kad  esame programuotojai ir auto elektronikos meistrai, kurie savo paslaugas teikia autoservisams. Autoservisas bet kuriuo atveju visada perparduoda tokias paslaugas. Vieni nori didesnio pelno, kiti apsiriboja mažesnėmis pajamomis.

  • Mes šį darbą darome patys - nuo A iki Z. Ir kainas galime daryti tokias, kokios gali būti priimtinos šiuolaikiniam paprastam lietuviui. Esame tie žmonės, kurie neturi daugeliui lietuvių būdingo bruožo - numauti paskutines kelnes saviškiams...

+Autodiagnostika dovanų - kada?


Todėl, jeigu manote, kad visa tai ką mes šiandien jums pasiūlėme, bent kažkiek verta dėmesio - nepatingėkite pasidalinti su savo draugais ir pažystamais paspausdami socialines nuorodas ir užkeldami mūsų pasiūlymą ant savo "FB sienos"

Už šį veiksmą atliksime visapusišką elektronikos  diagnostgiką jūsų automobiliui nemokamai. O kiek ji kainuoja turbūt patys žinote... Apie autodiagnostiką skaitykite čia >>> www.autodiagnostika.mobi >>>
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą