2013 m. rugpjūčio 23 d., penktadienis

Autodiagnostika

VISA TIESA APIE AUTOMOBILIŲ DIAGNOSTIKĄ
Truputis informacijos apie autodiagnostiką nuo chiptiuningas.lt

Automobiliams tobulėjant juose vis daugiau užduočių patikima elektronikai. Nors borto kompiuteriai ir nėra naujiena, tačiau jų valdomų daviklių gausa su laiku nespėjantiem mechanikam gali iškelti aibę neatsakomų mįslių, ko pasekoje remontuojama bus bet kas, kas bent kiek susiję su gedimu.


Gedimo komentavimas šiandien - dar ne gedimo sprendimo būdas...

Automobilio variklio būklei įvertinti nebeužtenka monometro, vis jautresni įpurškimo sistemų elementai, skaitmeniniai valdymo algoritmai priverčia nusiteikti nuolatiniam tobulinimuisi.

Savo ruožtu autoservisams vis sudėtingiau tampa argumentuoti tam tikrus variklio gedimus.

Išryškėja komunikacijos su klientu svarba, tenka mokyti klientus variklio veiklos subtilybių vien tam, kad parduotum paslaugą.

Itin svarbų vaidmenį variklių diagnostika įgavo išpopuliarėjus ekonomiškiems dyzeliniams varikliams su Common rail sistemomis.

Jautrūs solenoidiniai purkštukai, daugiau nei 1tūkst. atmosferų siekiantis slėgis neretą tautietį ne tik nustebina, tačiau galbūt net priverčia nebejuokauti bandant savo jėgomis taisyti agregatus.

Chip tiuningas - ekonomijai?

Taip pat vis svarbesnę vietą automobilio priežiūroje užima gamyklinių variklio valdymo parametrų keitimas. Taip siekiama sumažinti kuro sąnaudas, pagerinti automobilio dinamines savybes.

Nepaisant internete esančios informacijos gausos, teisingai ir iš pirmo karto tokį darbą gali atlikti tik kvalifikuoti specialistai. Nors vis daugiau entuziastų tuo bando užsiimti savarankiškai, kokybės garantiją gali suteikti tik profesionalai.

Dėl išvardintų priežasčių specializuotų, gerai komunikuojančių, nusiteikusių tobulėti autoservisų paslaugų prireikia vis dažnesniam piliečiui, na o diagnostikoje besispecializuojantys servisai savo ruožtu privalo spėti su technologijomis atnaujindami savo įrangą bei nuolat tobulindami personalo žinias.


Taip pat didėja svarba šviesti automobilių savininkus apie naujų sistemų priežiūra, bei eksplotaciją, taip palengvinant sau dalią kas kartą parduodant teisingos priežiūros paslaugas.
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą