2013 m. rugpjūčio 10 d., šeštadienis

Chip tiuningas Vilniuje Kaune

KAS MES?

Teikiame chip tuning - ECU valdymo blokų programavimo paslaugas tiek Lietuvoje, tiek užsienio autoservisams. 

Pastaruoju metu chip tiuningas pradėjo smarkiai plėstis atsiradus galimybei darbus atlikti online būdu. 

Todėl galime drąsiai teigti, jog kuo toliau, tuo daugiau automobilio savininkų galės pasinaudoti mūsų paslaugomis ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, kaip antai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, bet ir kitose pasaulio šalyse.

Chip tiunigas ir jo privalumai, bus atskleisti kitose mūsų temose, o dabar įdomus straipsnis, kuris kilo netyčia, užsimezgus labai įdomiai temai su vienu iš mūsų partneriu Vilniuje, apie tai kas vyksta Lietuvoje tarp autoservisų ir jų klientų:MŪSŲ NUOMONĖ APIE SERVISUS

 Arba - kodėl vairuotojai taip nemėgsta autoservisų?


Labai daug autoservisų šiandien  turi menką supratimą apie klientų aptarnavimą, bendraujama atmestinai, į klientą žiūrima iš aukšto, dažnai kaip į nieko nesuprantantį kvailelį iš kurio galima pasipelnyti (tai pabrėžtina ypač jeigu klientas moteris). 


Manau, kad į kiekvieną klientą reikia žiūrėti kaip į individualybę, prie kiekvieno stengtis "prieiti", išklausyti jo problemas, lūkesčius, išklausyti jo nuomonę ir pasiūlymus. Artimas, šiltas ir žmogiškas bendravimas nuties tiltą į ilgalaikius, pagarba ir pasitikėjimu pagrįstus verslo santykius tarp kliento ir autoserviso.

Taip pat daugelis remonto įmonių vengia ieškoti alternatyvų siūlant detales "apsirgusiam" ratuočiui, stengiamasi parduoti kuo brangesnes dalis, neatsižvelgiant į kliento finansinį stovį. 


Mano manymu, tai ne visada teisinga strategija, nes yra daug variantų kai galima panaudoti padėvėtas/neoriginalias detales ir taip smarkiai sumažinti remonto sąmatas.

(Žinoma supažindinant klientą su tokių detalių minusais, galimu nepatikimumu trumpesniu garantiniu laikotarpiu ir pan.) Kiekvienas klientas tikrai įvertins nuoširdumą stengiantis sutaupyti jo pinigus ir tikrai užsuks kitą kartą, bei parekomenduos servisą savo draugams.


Autoservisų paslaptys


Taip pat pasigendu servisų atsakomybės jausmo. Klysti žmogiška ir klystame visi, tačiau absoliuti dauguma servisų darbuotojų nepripažįsta savo padarytų klaidų remontuojant autotransporto priemonę. 


To pasekoje, neretai tenka sumokėti už darbus, kurie nedavė jokio rezultato, o susigražįnti pinigus už nekokybišką darbą - misija neįmanoma. Dažniausiai kaltų nėra, o nukentėjęs finansiškai ir morališkai lieka klientas. Jis jau niekada negrįš į tokį servisą. 


Sprendimai, kuriuos reikia daryti nedelsiant:


Todėl, manau, kad visada reikia atsižvelgti į tokias klientų pastabas, surinkus grupę specialistų, įvertinti padarytų darbų kokybę ir objektyviai įvertinti situacija, o ne užtrenkti klientui duris. 

Na, o esant serviso darbuotojų darbo brokui, sutvarkyti viską iš naujo - nemokamai, taip pat skiriant papildomą dėmesį klientui (padovanoti serviso paslaugą, atributikos ar kokių kuponų). Taip kiekvienas klientas liks patenkintas ir tikrai norės sugrįžti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą