2021 m. birželio 5 d., šeštadienis

AUTOMOBILIŲ DIAGNOSTIKA ARBA GERIAUSI AUTOMOBILIŲ PATIKROS AUTOSERVISAI VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE

INFORMACIJA IEŠKANTIEMS GERO AUTOSERVISO

Kas yra geras autoservisas ir kaip jį atpažinti. Informacija skirta tiems, kurie jau susidūrė su nesąžiningais remonto sprendimais ir kurių pasekoje, ne tik dideli pinigai išleisti, bet ir reultatas lygus nuliui. 

KAIP ATPAŽINTI KUR  GERAS AUTOSERVISAS O KUR GERIAU NESIKREIPTI - 6 DALYKAI KURIUOS PRIVALOTE ŽINOTI

1. PRIĖMIMAS

  • Autoservisas nepriims remontui tą pačią dieną sudėtingesniam remontui

Bet kuris geras autoservisas Vilniuje Kaune ar Klaipėdoje nepriims jūsų automobilio šiandien. Paprasta priežąstis - paprasčiausiai prie tokio autoserviso durų stovi jau atvežtų kokia 15 / 20 automobilių kurie stovi gyvoje eilėje. O normalus serviso vadas nekaišios naujo kliento tarp savų klientų gyvoje eilėje.

Todėl turite suprasti - rimtiems darbams reikia laiko. O laikas normaliame servise visada suderintas gerokai iš anksto

2. PIRMINĖ DIAGNOSTIKA

  • Geras automobilių servisas gali priimti pirminei apžiūrai tą pačią dieną
Tai normali praktika, tačiau reikia mokėti susitarti su serviso priėmėju, kad patikrinus automobilį jūs ir remontuoti norėsite. Tuomet galėsite pakliūti į autoservisą greitai ir nesvarbu koks tai miestas ir koks metų laikas (P.s. vasaros metu pas visus eilės bent savaitei visada į priekį)

Atminkite, kad nėra nei vieno normalaus autoserviso, kuriam paskambinus jis priims jūsų automobilį su prašymu "Ar galėtumėtume pažiūrėti mano automobilį" "Sveiki ar galėtumėte užmesti akį į mano mašiną"

Nesupykite, bet tai kiekvienas, bent jau keletą metų dirbantis priėmėjas supras, kad jums reikia "tik pokalbio" - o psichologinės konsultacijos veltui nenori teikti nei vienas žmogus apskritai. Todėl sakykite, kad reikalinga skubi automobilio diagnostika.

3. SĄMATOS SUDARYMAS

  • Geras autoservisas niekada nesudarinėja sąmatos telefonu
Norite patekti pas tikrai gerus meistrus? Niekada paskambinę pirmą kartą nesakykite, "ar galėtumėte paskaičiuoti kiek man kainuos" . Nei  vienas normalus paslaugas teikiantis asmuo, o ypač automobilių remonto sektoriuje, neskaičiuos kiek jums gali kainuoti tiklsiai, na kad ir pavyzdžiui grandinės keitmas, ar variklio kapitalinis remontas.

Ir to nedarys ne tik dėl to, kad tai užima kartais net valandą laiko, bet paprasčiausia dėl to, kad jums tą sąmatą kažkas jau skaičiavo ir jūs ieškote per visus servisus iš eilės pigiausios kainos. Patikėkite, normaliuose autoservisuose dirba ne kvailiai ir jie žino, kas ko nori ir gudručius atpažįsta iš standartinių klausimų, kurie visada ir visur tokie pat vienodi.

4. GARANTIJOS

  • Klauskite apie garantijas Jeigu apie jas nieko nesako, bėkite iš ten.
Klientai visada mėgsta klausti "Kokią garantiją suteikiate darbams? Metams laiko ar kilometražui pavyzdžiui 50.000 km. Kaip manote, ką turėtų atsakyti autoservisas? Suteikti garantiją tam tikram laikotarpiui ar nuvažiuotiems kilometrams?

Nei vienas toks atsakymas nėra teisingas. Garantiją galima suteikti darbui - kad viskas kas buvo išardyta bus surinkta į vietas taip kaip priklauso.

Na o kalbant apie automobilio dalis - bus tikrai sudėtos pačios kokybiškiausios už realią iš anksto suderintą kainą. 

Ir dar... Atminkite, kad nei vienas ne autorizuotas servisas Jums nesuteiks vilties, kad Jūsų automobilis, kuris nuvažiavęs 200.000 km taps kaip naujas

Profesionalus autoservisas visada papasakos kas yra garantija senam automobiliui ir kaip ją reikia suprasti ir ko iš jos tikėtis.

5. KOMUNIKACIJA

  • Komunikacija remonto metu - gausite dėmesio? Tuomet tikrai džiaugsitės
Tikrai gerų autoservisų praktika rodo, kad dviems geriems meistrams reikalingas vienas profesionaliai komunikuojantis meistras priėmėjas. Tik tokia serviso darbo strategija gali užtikrinti nepriekaištingą remonto darbų eigą. Tai galima pamatyti Automobilių remonto dirbtuvių Kaune tinklapyje http://autoservisaskaune.lt

Priešingu atveju gresia visiškas chaosas, ypač jeigu daug automobilių laukia eilėje ir darbai tokie, kurie reikalauja ne vien tik geros įrangos, žinių, bet ir ne vienų metų praktikos

6. ĮRODYMAI

  • Įrodymai remonto darbams - arba ką daro išmintingi autoservisai
Kiekvienas turintis patirties serviso vadovas žino, kad šiandien daugelyje servisų bandoma gudrauti, apeliuojant į tai, kad vairuotojas mažai susigaudo, kas jo automobiliui yra atsitikę. Ypač tai jaučiasi, jeigu Jums reikalingas autoelektrikas.

Na pavyzdžiui Autoelektrikai sako - mūsų tokia sfera, kurioje darbas nematomas. Todėl čia labai yra terpė kažko galbūt nedadaryti bet paimti pinigus. Todėl visi normalūs autoelektrikai Kaune savo darbams daro nuotraukas, filmuoja video. Todėl pamačius kliento akyse /veide nepasitikėjimą - visada galima išsklaidyti abejones.

NAUDINGI ŠALTINIAI KAUNE:


NAUDINGI ŠALTINIAI KLAIPĖDOJE:


Vilniuje

katalizatoriai duslintuvai vilnius
autoelektrikai vilniuje
dpf filtrai  vilnius
egr voztuvo is[programavimas vilnius
turbinu servisas vilnius
serviso centras lt vilniuje
autocar autonuoma oro uoste
variklio galios didinimas chip tiuningas Vilnius